Obchody „Dnia osoby niepełnosprawnej”

W dniu 9 grudnia 2015 r. szkoła zorganizowała dla wszystkich uczniów wyjazd do Klubu „Laguna” w Ropczycach gdzie uczniowie wraz wychowawcami  w sportowy sposób obchodzili „Dzień osoby niepełnosprawnej”. Jak widać na poniższych zdjęciach zabawa podczas gry w kręgle była świetna i pełna sportowych wrażeń co pokazuje, że osoby niepełnosprawne również mają ducha walki, lubią taką samą rozrywkę jak ich pełnosprawni koledzy pomimo swoich dysfunkcji i często mniejszej sprawności nadrabianej zapałem i energią do gry.

Niespodzianką dnia była niezapowiedziana wizyta św. Mikołaja od którego wszyscy grzeczni uczniowie otrzymali drobne upominki i słodycze.