Praktyki – akcja „Wiosenne porządki” w Ośrodku GRAND Chotowa k/Dębicy.

W dniach 4-7 kwietnia uczniowie Szkoły Usług Hotelarskich, Sztuki Gotowania i Innych Zawodów i Niepublicznej Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Dębicy w ramach praktyk zawodowych oraz zajęć przysposabiających do pracy pomagali w akcji „Wiosenne porządki” w Ośrodku GRAND Chotowa k/Dębicy.  Na zdjęciach rozpoznacie Państwo głównych „aktorów” tego wydarzenia: Michała, Dawida, Dominika oraz  Alicję i Jakuba, zarówno w czasie pracy,  jak i podczas wykwintnych posiłków (śniadanie, obiad i deser lodowy).

DSC_0005DSC_0004Film, który został   nagrany wyłącznie przez uczniów („reżyseria”, scenografia ) pokazuje dodatkowo fascynację chłopców, a szczególnie Michała,  kładem, który służył im jako narzędzie pracy do przewożenie liści. Bardzo solidna i efektywna praca „praktykantów” naszej szkoły została wysoko oceniona  przez kierownictwo GRAND Chotowa i dodatkowo wynagrodzona Kartami Wstępu na prestiżową Galę  MISS POLSKI, która jest organizowana w GRAND Chotowa 24 kwietnia, 2016.  GRATULUJEMY i życzymy wspaniałej zabawy na Gali !!!