Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W dniu 22 czerwca 2018 odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018 Szkół Fundacji Educare et Servire. Po powitaniu uczniów, grona pedagogicznego oraz gości przez dyrektora Antoniego Kamińskiego odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów pod przewodnictwem mgr Tamary Dubiel, mgr Haliny Górka i mgr Aleksandry Pawłowskiej. Występ dostarczył wielu wzruszeń ponieważ to jednak także czas pożegnania naszych kolejnych absolwentów – w tym pierwszych absolwentów Niepublicznej Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Dębicy. Szkoła Usług Hotelarskich, Sztuki Gotowania i Innych Zawodów w Dębicy wykształciła już drugi rocznik absolwentów kierunku pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.

W czasie części oficjalnej po przemowie dyrektora szkoły nastąpiło uroczyste wręczenie świadectw a także dyplomów oraz nagród niespodzianek dla każdego ucznia.

Żegnamy z żalem naszych absolwentów ale to jednak nie koniec ich przygody z Fundacją – już od poniedziałku cześć z nich idzie na praktyki w ramach kurs kelnerskiego w projekcie Moje Nowe Kwalifikacje lub na płatne  staże zawodowe w ramach projektu Moje Lepsze Jutro realizowanym wspólnie z Akademią Kształcenia Europejskiego. W środę absolwentów SUHSGiIZ w Dębicy czeka jeszcze praktyczny egzamin z kwalifikacji T.01 w Grand Chotowa SPA&Resort *** – trzymamy kciuki i wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji nawet jeśli będą bardziej pracowite niż zazwyczaj.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz