Opinie o Szkole

Szanowny Panie Dyrektorze

To wspaniała informacja! Nie wiedziałam, że ktoś otworzył taki kierunek w Dębicy dla tych cudownych dzieciaków!
Uważam, że zasługują na wszystko to co najlepsze, a w tej szkole będą mogły rozwijać swoje wspaniałe umiejętności i przede wszystkim uczyć się życia.
Moja przygoda z pedagogiką tak naprawdę rozpoczęła się od dziecka upośledzonego w stopniu lekkim, z którym miałam przyjemność pracować…
W chwili obecnej nadal pracuję z dzieckiem upośledzonym ale w stopniu umiarkowanym mam z nim tylko 4h tygodniowo, większość godzin pracuję z III kl SP.
Oczywiście praca z dziećmi wymagającymi szczególnej opieki jest zupełnie inna ale bardzo wdzięczna i daje niezwykłą radość (przynajmniej mi) dlatego też zdecydowałam się zdobyć wykształcenie w tym kierunku. Tak więc doświadczenie z dziećmi upośledzonymi także mam – brakuje mi tylko kwalifikacji, którą zdobywam. Studia podyplomowe kończę w przyszłym roku prawdopodobnie luty- marzec.
Na stronie szkoły widać, że jest pięknie wyposażona. Pomysł jest cudowny więc na pewno wkrótce dzieci przybędzie, tym bardziej, że mało jest takich placówek w naszym regionie gdzie te dzieci mogą kształcić się dalej. Jest kilka szkół dla dzieci upośledzonych w wieku 6-15 lat natomiast problem rodziców pojawia się później, nie wiedzą gdzie kolejno zapisać swoje dziecko do szkoły i jak mu pomóc żeby się nie cofało, a rozwijało nadal swoje umiejętności. Tak więc cieszę się tym bardziej, że ktoś zainteresował się tą grupą dzieciaków, jestem naprawdę bardzo mile zaskoczona, że to właśnie Pan podjął się tego wyzwania!
Oczywiście jestem bardzo chętna podjąć współpracę z Pana Szkołą. Brakuje mi tylko dokumentu potwierdzającego oligofrenopedagogikę ale tak jak już wcześniej napisałam kształcę się i przewidywane zakończenie moich studiów podyplomowych planowane jest na luty- marzec 2016 r.
Myślę, że faktycznie mogłabym tutaj wykorzystać swoją wiedzę nabytą w szczególności podczas pracy na Majorce i studiów turystycznych, a także wiedzę pedagogiczną. Połączenie moich dwóch kierunków byłoby niezwykłe….

Pozdrawiam – mgr Katarzyna Knych


Szanowny Panie Dyrektorze

Dziękuję za podzielenie się dobrymi informacjami, gratuluję stworzenia wspaniałej i bardzo potrzebnej na naszym rynku szkoły. Cieszę się z Pana i pana kadry sukcesu. Jestem pewna, że zapłatą za Pana zaangażowanie i poświęceni będą uśmiechy, szczęście i zadowolenie z pracy zawodowej pańskich uczniów. Już dzisiaj na pewno wdzięczni są Panu Rodzice. 

Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam.

mgr Bernadetta Ząbek

Dodaj komentarz