Miesięczne archiwum: grudzień 2014

Szkolna Wigilia

Uczniowie i Grono Pedagogiczne Szkoły Usług Hotelarskich, Sztuki Gotowania i Innych Zawodów wspólnie zasiedli w dniu 18 grudnia do symbolicznej wieczerzy wigilijnej. Każdy uczestnik był w wyśmienitym nastroju a duch Świąt Bożego Narodzenia unosił się w powietrzu. Wyjątkowa atmosfera, śpiewanie … Czytaj dalej

Opublikowano Bez kategorii | Skomentuj

Wesołych Świąt

Opublikowano Bez kategorii | Skomentuj

Świąteczne stroiki i potrawy

Ta galeria zawiera 103 zdjęcia.

Uczniowie pod okiem Pani Agnieszki Jamróz robili piękne stroiki, którymi udekorowali stół do symbolicznej wigilii w szkole. Wraz z Panią Jadwigą Łukaszewską uczniowie gotowali świąteczne potrawy: sernik i barszcz czerwony.

Więcej galerii | Skomentuj

pamięci ś.p. Lidii Górskiej

Lidia Górska, z którą Fundacja Educare et Servire oraz ESNTiT współpracowała przez szereg lat, była osobą niezwykle wrażliwą, kochającą młodzież, znającą i szanującą naszą historię i miasto, a także rozumiejącą współczesne potrzeby naszej Małej Ojczyzny. Była też otwarta na nowe … Czytaj dalej

Opublikowano Bez kategorii | Skomentuj

Dekorujemy choinkę

Ta galeria zawiera 11 zdjęć.

W dniu dzisiejszym na zajęciach z rewalidacji klasa I PPOH przy udziale nauczycielek Aleksandry Tryby i Weroniki Boryńskiej przygotowywała ozdoby świąteczne na szkolną choinkę. Taka forma arteterapii połączyła „przyjemne z pożytecznym”.  Zdjęcie choinki niebawem.

Więcej galerii | Skomentuj

Mikołajkowy wyjazd

Niezmiernie miło nam zakomunikować, że w dniu 5 grudnia 2014 r. klasa „pracownik pomocniczy obsługi hotelowej” miała zorganizowany i ufundowany przez Szkołę mikołajkowy wyjazd do kina „Helios” w Rzeszowie na znakomitą polską komedię „Dzień dobry, kocham cię!”.

Opublikowano Bez kategorii | Skomentuj

Pieczemy szarlotkę

Ta galeria zawiera 27 zdjęć.

Kolejne „smaczne” zajęcia praktyczne z „Podstaw gastronomii” z Panią Jadwigą Łukaszewską, które odbyły się w dniu 4 XII 2014. Przepis na „Szarlotkę sypaną” sprawdził się znakomicie.

Więcej galerii | Skomentuj