Domki z piernika

W tym tygodniu w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na dekorację domków z piernika. Chętni uczniowie od ponad dwóch tygodni z ogromnym zaangażowaniem, najpierw piekli z pomocą nauczycieli elementy na domek z ciasta piernikowego, następnie w ramach zajęć samodzielnie je dekorowali. Uczestnicy konkursu wykazali się niezwykłym talentem plastycznym o czym świadczą dołączone zdjęcia. Każdy mógł zabrać swój domek do domu. Po anonimowym głosowaniu pierwsze miejsce zdobyła Klaudia Gawlik, drugie Dagmara Hebda, trzecie Michał Kubek. Wszystkim uczniom Gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie w konkurs oraz budowanie świątecznej atmosfery. Wesołych Świąt!