VI Koncert Charytatywny

W czwartek część uczniów naszej szkoły uczestniczyło w VI Koncercie Charytatywnym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 9 wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury „Miłość dociera wszędzie” ❤️. Celem tego wspaniałego wydarzenia było pomoc finansowa dla 15-letniego Kacpra cierpiącego na rzadką chorobę genetyczną. Każdy uczeń na pewno mógł znaleźć coś interesującego dla siebie 🎉. Wydarzenie obfitowało w wiele ciekawych występów 🎤.

Na scenie DK Mors wystąpili m.in. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9, Szkoła Tańca „FAME”, Szkoła Tańca i Ruchu „Soul Dance” oraz grupa „PrestoChango” z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych 🕺. Gwiazdą muzyczną koncertu był Miłosz Skierski, finalista programów: „Szansa na Sukces”, Eurowizja Junior 2021 i The Voice Kids 🎶. Mogliśmy również podziwiać piłkarskie sztuczki Konrada Dybasia, Mistrza Świata i Mistrza Polski we Freestyler Football ⚽. Był również pokaz sztuk walki Dreams MUAY THAI 🥋.