Koncert charytatywny dla Natalii: „Anioły są takie ciche”

Bardzo się cieszymy, że w dniu wczorajszym 7 lutego mogliśmy uczestniczyć w tak pięknym koncercie charytatywnym dla Natalii: „Anioły są takie ciche – dzielimy się swoim talentem pomagając innym”. Głównym organizatorem koncertu byli pracownicy oraz uczniowie II LO w Dębicy. Koncert zorganizowano dla potrzebującej pomocy absolwentki tego właśnie LO czyli Natalii, która również oglądała wszystkie występy. Cieszymy się bardzo , że choć troszkę mogliśmy pomóc i że nasi uczniowie po raz kolejny wykazali się wielką empatią i chęcią pomocy zakupując cegiełki na koncert charytatywny. Cała społeczność szkół fundacji Educare et Service życzy Natalii dużo dużo zdrówka, siły i pogody ducha, a organizatorom gratulujemy tak udanej imprezy.