Babeczki na Dzień Kobiet

8 marca wypadł w tym roku w niedzielę. Nie przeszkodziło nam to, by obchodzić to wyjątkowe święto w poniedziałek. Tradycyjnie wręczaliśmy kwiaty i składaliśmy życzenia wszystkim kobietom ze społeczności szkolnej. Jednakże atutem naszej szkoły jest pracownia gastronomiczna, dlatego zaprezentowaliśmy swoje umiejętności cukiernicze w akcji pod hasłem:        „Sto babeczek dla naszych Babeczek”. Męska część naszej szkoły w tym dniu przystąpiła do wspólnego dekorowania upieczonych wcześniej babeczek. Zaangażowanie było tak ogromne, że zamiast 100 zrobiliśmy aż 160. Panowie również skorzystali i mogli delektować się wykonanymi przez siebie słodkościami. Podsumowując: samodzielnie wykonane wypieki smakują  najlepiej.

Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom życzymy dużo zdrowia i miłości, spełnienia marzeń oraz uśmiechu na twarzy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz