Relacja z Dnia otwartego Szkół Fundacji Educare et Servire

W dniu 21 czerwca 2021 r. w OWS Grand Chotowa odbył się Dzień otwarty Szkół Fundacji Educare et Servire. Po powitaniu tłumnie przybyłych uczniów szkół podstawowych wraz z rodzicami i pedagogami przez Antoniego Kamińskiego – Dyrektora Szkół Fundacji swoje krótkie wystąpienia wygłosili oficjalni goście – Pan Adam Pieniążek – Wicestarosta Powiatu Dębickiego oraz Pani Ewa Gołębiowska Burmistrz Miasta i Gminy Pilzno.

Część główna rozpoczęła się od prezentacji Pana Dyrektora na temat Szkół Fundacji i projektów w których biorą udział uczniowie. Kolejnym punktem programu były fragmenty widowiska „Nasza klasa” – taniec kucharzy i kelnerstwo synchroniczne oraz film pt. „Restauracja Złota Róża” w wykonaniu uczniów szkół Fundacji Educare et Servire pod kierownictwem Aleksandry Kurcz i Tamary Dubiel.Po występach artystycznych odbył się pokaz kulinarny przygotowany przez uczniów SUHSGiIZ w Dębicy dla uczestników dnia otwartego pod kierownictwem Renaty Czyż – nauczyciela przedmiotów gastronomicznych.

Po rozdaniu dyplomów dla uczniów, którzy brali udział w widowisku oraz pokazie kulinarnym uczestnicy dnia otwartego mieli czas wolny , który umiały gry i zabawy sportowe na świeżym powietrzu dla chętnych. Z Chotowej uczestnicy odjechali podstawionymi autokarami do Dębicy. Dziękujemy za razem spędzony czas i życzymy wspaniałych wakacji !!! (Dla uczestników projektów Szkoła Talentów i Szkoła Rozwoju Talentów także w GRAND Chotowa !!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz