WYCIECZKA KLASY 1A PPG DO JODŁOWEJ

W czwartek 9 września na zaproszenie rodziców jednego z uczniów klasy 1A PPG uczniowie udali się wraz z wychowawcą Panem Bogdanem Tomeckim  do malowniczej wsi Jodłowa.
Pan Tomecki był organizatorem bogatego w gry i zabawy wyjazdu Integracyjnego klasy i jego głównym sponsorem (za co serdecznie dziękujemy!).  Na zdjęciach widać także gościnnych gospodarzy: babcię i mamę ucznia kl 1A PPG, które zaprosiły do siebie całą klasę wraz z wychowawcą. Zabawa, zdrowa rywalizacja i czas relaksu spędzony razem w pięknym wiejskim krajobrazie z możliwością widoku na Tatry,  połączony z nową wiedzą o walorach regionu był wartością szczególnie  pomocną dla integracji i zawarcia nowych przyjaźni pomiędzy uczniami i wychowawcą, a także dyrektorem szkoły, który miał możliwość przez godzinę cieszyć się piękną nową wspólnotą szkolną.

Na koniec w bezpiecznym i spokojnym miejscu, urządzono grilla z pieczeniem pysznych kiełbasek. Na placu zabaw uczniowie mieli również okazję spożytkować swą niewyczerpaną energię. Miło było spędzić czas na łonie natury, delektując się złotą polską jesienią, w miejscu tak pięknym jak Jodłowa.  

Jako ciekawostkę dodajmy, że Jodłowa uzyskała lokację miejską w 1733 roku, i została zdegradowana dopiero po 200 latach w 1933 roku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz