Grill integracyjny

W dniu 7 października 2015 z inicjatywy i na zaproszenie ks. Marcina Płanety  odbył się grill integracyjny dla uczniów klasy I i II pracownika pomocniczego obsługi hotelowej oraz klasy I przysposabiającej do pracy oraz nauczycieli i dyrekcji szkół. Dzięki gościnności ks. Proboszcza impreza odbyła się na terenie domu parafialnego Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Latoszynie i uczniowie mogli korzystać z urządzeń sportowych w obiekcie, kuchni oraz oczywiście dużego grilla, gdzie piekły się pyszne kiełbaski.

Największym wzięciem cieszyły się tzw. piłkarzyki, gdzie uczniowie (a zwłaszcza Adrian) poczuli ducha rywalizacji i zawzięcie toczyli mecze między sobą a także z dyrektorem szkoły i pracownikiem sekretariatu. Przy grillu asystował i pomagał zwłaszcza Dominik a Klaudia, Natalia, Aneta, Alicja i Krystian przygotowali nakrycia do stołu oraz drobne przekąski i napoje.

Impreza była bardzo udana i dopisała nam świetna pogoda. Serdecznie dziękujemy ks. Proboszczowi Piotrowi Grzance za udostępnienie obiektu.

grill_intro

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz