AKCJE CHARYTATYWNE UCZNIÓW SZKÓŁ FUNDACJI EDUCARE et SERVIRE

Nasi uczniowie cały czas nas zaskakują chęcią pomocy drugiemu człowiekowi. Nie tak dawno 13.11.2019 roku cała społeczność Szkół Fundacji Educare et Servire dołączyła się do akcji charytatywnej dla Andrzeja którą jak co roku przeprowadza Cukiernia Bassara. Pomysłodawcami dołączenia do akcji poprzez zbiórkę pieniędzy na rehabilitację kolegi  Andrzeja byli Amelia R. z klasy II oraz Damian Z. z klasy III. Cała zebrana kwota została przekazana dla potrzebującego, a my przy okazji mogliśmy spróbować przepysznych Rogali Marcinkowych.

Drugą akcją charytatywną jest wykonanie kartek Świątecznych dla 5 letniej Natalki u której Lekarze zdiagnozowali glejaka, nowotwór mózgu. Rodzina dziewczynki  postanowiła zorganizować Święta Bożego Narodzenia  w listopadzie. Mamy nadzieję, że kartki świąteczne wykonane przez naszych uczniów chodź troszkę rozweselą naszą młodszą koleżankę Natalkę.  Osoby chętne które również chciałyby wykonać podobną kartkę prosimy o zapoznanie się z linkiem.