Szkolny konkurs na „Najbardziej szalone i kolorowe przebranie”

W tym tygodniu z inicjatywy mgr Krzysztofa Wójcika odbył się szkolny konkurs na „Najbardziej szalone i kolorowe przebranie”. Pan Krzysztof dziękuje Wiktorii, Klaudii i Dawidowi za przesłane zdjęcia oraz wykazanie się kreatywnością i chęcią zabawy, mimo trudnego czasu z powodu epidemii COVID-19. Wszystkim należą się pierwsze miejsca. Poprosił on aby uczniowie dodali komentarz i tak oto:

Dawid napisał mi cyt. „Miało być kolorowo, więc wziąłem mamy apaszki, kapelusz i kwiatki z doniczki” – jak nie wiele trzeba mieć pod ręką, aby zrobić coś fajnego jeśli jesteśmy kreatywni.

Klaudia cyt. „Pomysł tego wiosennego, wesołego, kolorowego stroju był taki, że warto się uśmiechać i patrzeć przez różowe okulary nawet jeśli ta nieszczęsna epidemia. Warto żyć pełnią życia i nie przejmować się tym co inni o Tobie myślą. Powinniśmy cieszyć się chwilą, póki trwa, a nie martwić się, że ona przeminie”.

Wiktoria cyt. „Strój ma na celu pokazać, że nie trzeba się smucić w takiej sytuacji w jakiej obecnie się znajdujemy. Ma też pokazać, że siedzieć w domu można fajnie i kreatywnie spędzać czas. Nie tylko przed telewizorem, komputerem, czy telefonem, ale żeby zrobić coś dla siebie, dla zabawy”.

W tych trudnych chwilach jesteśmy w ścisłym kontakcie ze sobą: nauczyciele, uczniowie, rodzice – a to dowodzi jak zgraną społeczność tworzymy, która nie da się nawet groźnemu wirusowi!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz