Inauguracja roku szkolnego 2020/2021

Drodzy Uczniowie i Rodzice

W dniu 1 września 2020 odbędzie się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2020/2021. Zapraszamy wszystkich uczniów wraz z rodzicami do Grand Chotowa SPA&Resort na dużą sale bankietową przy plaży (tzw. Wehikuł Czasu) – rozpoczęcie o godz. 12:00.

Osoby, które nie dysponują własnym transportem zapraszamy pod budynek szkoły pod adresem Krakowska 25 w Dębicy. Zapewniamy transport autobusem w obie strony: wyjazd do Chotowej o godz. 11:30 oraz powrót do Dębicy ok 14:30 (prosimy o zabranie własnych maseczek lub zgłoszenie się po maseczkę przed wyjazdem).

Zapraszamy także na mszę świętą o godz. 11:00 do kościoła Ducha Świętego obok szkoły przy ulicy Krakowskiej.