Pokaz Bogdana Wołkowskiego mistrza świata w trikach bilardowych

Dziś uczniowie Szkół Educare et Servire mieli możliwość oglądnięcia na żywo wielokrotnego mistrza świata w trikach bilardowych pana Bogdana Wołkowskiego. To piękne spotkanie odbyło się w Klubie Bilardowym Pino do którego zaprosił nas właściciel pan Piotr Kędzior, za co bardzo dziękujemy. Uśmiechy na twarzach uczniów  mogą świadczyć o tym, że pokaz bardzo się podobał. Pan Bogdan wykonywał triki, które wydawały się niemożliwe do wykonania, a jednak wszystko wychodziło. Myślę, że uczniowie wynieśli z tego spotkania wielką naukę, a mianowicie żeby coś wykonywać perfekcyjnie trzeba nad tym pracować wiele, wiele godzin i nigdy się nie poddawać. Po tym zastrzyku bilarda  nie możemy się doczekać występu  uczennicy klasy III PPOH Wiktorii Piątek, która w dniach 18-19 września bierze udział w Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w Kielcach. Trzymamy mocno kciuki i czekamy na wieści.