Dębicki Test Coopera

Wczoraj, na inaugurację Europejskiego Tygodnia Sportu #BEACTIVE, odbył się Dębicki Test Coopera. Kilku naszych uczniów zdecydowało się sprawdzić swój poziom kondycji fizycznej podczas 12 – minutowego biegu. Impreza organizowana przez  MOSiR  Dębica odbyła się na stadionie przy ul. Akademickiej.

Test Coopera od ponad pół wieku pozwala oceniać w jakim stanie jest Twoje ciało i kondycja fizyczna. To bardzo prosty, uniwersalny test, który zajmuje zaledwie… 12 minut!

Jeśli osiągnięty rezultat nie jest zgodny z Twoimi oczekiwaniami, trenuj regularnie i spróbuj ponownie za jakiś czas!!!  Serdecznie dziękujemy za naszym uczniom udział.