Nauczanie hybrydowe w SUHSGiIZ w Dębicy

Od 1 grudnia 2020  wracamy do zajęć stacjonarnych w Szkołach EDUCARE ET SERVIRE w zakresie zajęć praktycznych i rewalidacyjnych.

Ufam, że Wszyscy wykorzystamy ten czas,  aby wspólnie wyzwolić nowe energie w naszej Społeczności Szkół EDUCARE ET SERVIRE oraz przezwyciężyć niemoc, apatie i lęki , jakie w wielu z nas dorosłych i młodych wyzwala przedłużający się czas COVID-19.

Apeluję jednocześnie o zachowanie wszelkich procedur anty COVID-19

Proszę, aby każdy Nauczyciel i Pracownik Szkół EDUCARE ET SERVIRE na nowo, z wiarą i entuzjazmem OTWORZYŁ SIĘ potrzeby naszych uczniów.

Abyśmy jeszcze lepiej zrozumieli , że nasi uczniowie, mający , jak wiemy, wrażliwość wyższą niż przeciętna, cierpią z powodu izolacji spowodowanej COVID-19 i potrzebują od nas dużo więcej ciepła, zrozumienia a nawet czułości niż okazywaliśmy im jeszcze kilka tygodni temu.

Wykorzystajmy ten czas wspólnego przebywania w szkole  POZYTYWNIE !!

Antoni K. Kamiński

Dyrektor Szkół EDUCARE ET SERVIRE