Wesołych Świąt

Dziękuję bardzo Nauczycielom, Pracownikom i Uczniom za życzenia, wspólne kolędowanie i modlitwę w czasie 4 (ze względu na pandemie w małych grupach, skonsultowanych z Sanepidem)  szkolnych spotkań wigilijnych, pięknie przygotowanych przez Państwa i uczniów.

Dziękuję szczególnie tym z Państwa, którzy zadbali o piękny świąteczny wystrój szkoły oraz bogate wigilijne tradycyjne dania a także słodycze, które były do spożycia w czasie naszych szkolnych wigilii.

Dla tych z Państwa, którzy z różnych powodów nie mogli uczestniczyć w naszych wigilijnych spotkaniach przesyłam link do filmiku, znakomicie  nagranego przez Panią Klaudię Szostak w czasie szkolonej wigilii w NSPP, na którym widać wspaniałą atmosferę spotkania, poprzedzoną przygotowaniami w których brali udział wszyscy uczniowie i nauczyciele.

Wszystkim Państwu  życzę pięknej wigilii w rodzinnym gronie i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

Antoni K. Kamiński,

Dyrektor Szkół EDUCARE ET SERVIRE