Dzień pizzy 2021

Gratuluje serdecznie wszystkim uczniom i  ich nauczycielom wspaniałych potraw !!!! 9 lutego to Święto Pizzy – popularnej międzynarodowej potrawy, która bardzo lubi chyba każdy. Pizza pochodzi z Włoch, ale zrobiła nieprawdopodobną międzynarodową karierę i dziś jest popularna na całym świecie. Jak widać na zdjęciach i filmiku nasi uczniowie świetnie poradzili sobie z jej przygotowaniem.

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego i dobrze spędzonego czasu w domu w czasie zdalnego nauczania. Prosimy  aby uczniowie przysłali zdjęcia jak pomagają rodzicom przy przygotowaniu posiłków oraz w sprzątaniu  domu. Mile  widziane będą także zdjęcia z pomocy starszym i chorym ludziom z sąsiedztwa. Najlepsze zdjęcia oceni komisja i przyzna  specjalne nagrody.

Pozdrawiam serdecznie Antoni Kamiński,  dyrektor szkoły.