Wycieczka integracyjna do „Rozdzielni wiatrów”

W dniu 13 października uczniowie Szkół Educare et Servire udali się autokarem do szkolnego schroniska młodzieżowego pod nazwą „Rozdzielnia Wiatrów” w malowniczej miejscowości Głobikowa położonej w województwie podkarpackim w południowej części Polski w progu Karpat Środkowych na Pogórzu Strzyżowskim. Na terenie schroniska znajduje się wieża widokowa oraz mały park dinozaurów. Wyjazd miał na celu integrację uczniów i wzmocnienie więzi koleżeńskich w czasie gier i zabaw. Jedną z atrakcji była maszyna do waty cukrowej, która dała wiele radości jak widać na zdjęciach.

Największa atrakcją był konkurs karaoke, który bezapelacyjnie wygrała klasa 3 PPGB, drugie miejsce zajęło zbiorowo NSPP a trzecie miejsce zajęła klasa 1 PPG B. Wielu uczniów zaskoczyło wszystkich swoimi talentami wokalnymi i zupełnym brakiem tremy. Niestety pogoda nas nie rozpieszczała ale w południe w nikłych promieniach słońca rozegrano wspaniały mecz, w którym grali wszyscy w zespołach mieszanych mając przy tym dużo śmiechu – gole traktowano jednak bardzo poważnie J. Kalorie utracone w czasie meczu i karaoke można było uzupełnić z pomocą pysznych kiełbasek prosto z grilla oraz rozgrzać się gorącą herbatą przy wesoło trzaskającym kominku. Integracja przebiegła wyśmienicie!

Na zakończenie uczniowie złożyli także na ręce Pana Dyrektora Antoniego Kamińskiego najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej dla całego Grona Pedagogicznego Szkół Fundacji Educare et Servire.