Wizyta przedstawicieli ZUS i PUP w Dębicy

W dniu 20 września 2022 Szkoły Fundacji odwiedzili przedstawiciele lokalnych urzędów: Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Dębicy oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Dębicy. Celem spotkania było przybliżenie młodzieży jak prosto można załatwić sprawy urzędowe np. przez internet, który jest najwygodniejszą metodą zwłaszcza dla młodzieży. Spotkanie było bardzo ciekawe a młodzież bardzo chętnie brała udział w minikonkursie. Cała społeczność szkoły została zaproszona przez Krzysztofa Madejczyka – kierownika inspektoratu ZUS w Dębicy na wizytę w dębickiej placówce i zwiedzenie całego urzędu. Serdecznie dziękujemy za wizytę i zaproszenie.