Szanowni Państwo Nauczyciele i Pracownicy Szkół EDUCARE ET SERVIRE
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

składam ogromne podziękowania dla całego Grona Pedagogicznego, Instruktorów Praktycznej Nauki Zawodu i Pracowników Administracji Szkół EDUCARE ET SERVIRE
za włożone serce, niegasnący zapał, ogromne pokłady cierpliwości i dar wprowadzania młodych ludzi w dorosłe życie i tajniki pracy.

Życzę Państwu takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, oraz pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce.
Życzę każdemu z Państwa dużo miłości, cierpliwości i wytrwałości, aby służba dzieciom/młodzieży; Uczniom Szkól EDUCARE zarówno tym starszym, jak i tym młodszym zrodziła wiele szlachetnych owoców,a Każdemu z Was sprawiała radość i dawała poczucie satysfakcji .

Serdecznie dziękuję za współpracę !!!
Antoni K. Kamiński
Prezydent Fundacji i Dyrektor Szkól Educare et Servire