Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w dniu 14 października, w którym mija 250 lat od utworzenia Komisji Edukacji Narodowej – pierwszej w Polsce i zarazem w Europie państwowej centralnej władzy oświatowej składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim nauczycielom, instruktorom oraz pracownikom Szkół Educare et Servire.

Dziękuję Wam za serce, uśmiech, dobre słowo, zachętę do pracy gdy uczniom nic się nie udawało i pochwałę gdy wszystko szło im dobrze. Za pomoc w odkrywaniu tego w czym są najlepsi i przekonywanie, że mogą zrobić więcej niż się spodziewają. Za pokazanie uczniom, że się liczą i są ważni, a nasze szkoły naprawdę są miejscem przyjaznym do nauki i pracy. Dziękuję także za wczorajsze przedstawienie, w które zaangażowano także uczniów pierwszych klas – ich uśmiechy mówią wszystko.

Antoni Kamiński

Dyrektor Szkół Educare et Servire