Wielkanocne śniadanie

W dniu 1 kwietnia 2015 r. Uczniowie SUHSGiIZ pod okiem Pani Weroniki Boryńskiej przygotowali symboliczne uroczyste śniadanie wielkanocne. Najważniejszą potrawą ugotowaną przez uczniów był oczywiście żurek z kiełbasą i jajkiem, który jak zgodnie wszyscy przyznali wyszedł wspaniale. Stół uczniowie udekorowali własnoręcznie wykonanymi ozdobami świątecznymi. Na deser oczywiście były pyszne świąteczne ciasta, a czas przy stole upłynął na rozmowach o zwyczajach świątecznych w poszczególnych domach uczniów i nauczycieli. Grono pedagogiczne reprezentował Pan Dyrektor Antoni Kamiński  oraz Panie Weronika Boryńska i Aleksandra Tryba.