Szkolna Wigilia

Uczniowie i Grono Pedagogiczne Szkoły Usług Hotelarskich, Sztuki Gotowania i Innych Zawodów wspólnie zasiedli w dniu 18 grudnia do symbolicznej wieczerzy wigilijnej. Każdy uczestnik był w wyśmienitym nastroju a duch Świąt Bożego Narodzenia unosił się w powietrzu. Wyjątkowa atmosfera, śpiewanie kolęd, przystrojona sala oraz pięknie udekorowany stół były idealną okazją do złożenia życzeń. Uczniowie z radością łamali się opłatkiem. Własnoręcznie przygotowane potrawy przygotowane z dużym zaangażowaniem przez Uczniów, tylko podsyciły świąteczny nastrój. Uczniowie wykonali też własnoręcznie stroiki, które przyozdabiały stół.