Wakacyjna wycieczka do NTB Active Club

W dniu 4 lipca 2015 w piękną i słoneczną wakacyjną sobotę uczniowie I Klasy PPOH wraz z nauczycielami, dyrekcją i sympatykami szkoły odbyli autokarową wycieczkę do Hotelu Trzy Korony, na lotnisko Jasionka oraz oczywiście do celu wycieczki czyli pola golfowego z wieloma atrakcjami – NTB Active Club w Głogowie Małopolskim.

Pierwszym etapem wycieczki była wizyta w porcie lotniczym Jasionka koło Rzeszowa. Uczestnicy byli pod wrażeniem nowoczesności oraz architektury hali odpraw i innych budynków tzw. „Doliny lotniczej”.

Kolejny punkt wycieczki – wizyta w Hotelu „Trzy Korony” (w Rudnej Małej k/Rzeszowa) byłą niespodzianką dla wszystkich – uczestnicy mogli zwiedzić nowoczesny hotel oraz jego kuchnię. W hotelu tym szefem kuchni jest zaprzyjaźniony z Fundacją Educare et Servire Mistrz kucharski Pan Jacek Kordas, którego ponowne zobaczenie tym razem w jego środowisku pracy sprawiło dużą radość uczniom, którzy uwielbiają gościnne zajęcia z gotowania pod okiem Pana Jacka. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze oraz konsumpcji pysznej pizzy i zimnych napojów.

Kulminacyjnym punktem wycieczki była kilkugodzinna wizyta w NTB Active Club w Głogowie Małopolskim. To wyjątkowy, uroczo położony ośrodek wypoczynkowo – konferencyjny z polem golfowym i SPA. Idealne miejsce do pracy i relaksu. W NTB stawia się na ruch i świetną zabawę. Główne atrakcje z których skorzystali uczestnicy wycieczki zależnie od swoich preferencji to:

GOLF – gra na polu golfowym pitch & putt – szkolenie „Pierwszy krok golfowy” – zabawy i konkursy golfowe – turniej golfowy w formule dla początkujących graczy.

BOULLE – nieskomplikowana gra towarzyska, dostarczająca graczom wielu emocji podczas rzutów metalowymi kulami. Popularna zwłaszcza na plażach krajów śródziemnomorskich.

WIRTUALNA STRZELNICA – wirtualne polowanie, konkursy strzeleckie z wykorzystaniem symulatora strzeleckiego cieszyły się popularnością zwłaszcza u męskiej części wycieczki.

Przed odjazdem uczestnicy wycieczki przekąsili po pieczonej kiełbasce i ruszyli w drogę powrotną do Dębicy.