Inauguracja roku szkolnego 2015/16

W dniu  1 września 2015 odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2015/16 dla uczniów Szkoły Usług Hotelarskich, Sztuki Gotowania i Innych Zawodów oraz także pierwszy raz dla uczniów Niepublicznej Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Dębicy.

Inauguracja_2015

Uroczystość odbyła się w budynku Szkoły Podstawowej nr 10 przy ul. Wagnera 4 w Dębicy rozpoczynając się przemówieniem Pana Dyrektora mgr inż. Antoniego Kamińskiego prezentującym wizję szkół na nowy rok szkolny oraz podsumowanie ubiegłego roku szkolnego. Po nim nowych uczniów powitała mgr Małgorzata Wolicka – wicedyrektor szkoły. Na zakończenie głos dostali uczniowie oraz ich rodzice, których 100% frekwencja na rozpoczęciu była bardzo miłym zaskoczeniem. Dziękujemy za przybycie wszystkim rodzicom i nauczycielom oraz serdecznie witamy zwłaszcza nowych uczniów w progach szkoły.