Śniadanie na praktykach

Uczniowie klasy I Pracownika pomocniczego obsługi hotelowej uczęszczają na praktyki zawodowe do Grand Chotowa SPA&Resort gdzie pod okiem fachowców z różnych działów doskonalą swoje umiejętności. Serdecznie dziękujemy za przyjęcie naszych uczniów na praktyki a o tym jak traktowani są tam oni niech zaświadczy te parę zdjęć z przerwy śniadaniowej gdzie uczniowie są na równi z klientem komercyjnym i pracę hotelową mogą zobaczyć także od drugiej strony.

Przerwa_śniadaniowa_na__praktykach_SUHSGiIZ_01Przerwa_śniadaniowa_na__praktykach_SUHSGiIZ_02 Przerwa_śniadaniowa_na__praktykach_SUHSGiIZ_03 Przerwa_śniadaniowa_na__praktykach_SUHSGiIZ_04