Marcińskie rogale

Nie święci garnki lepią! W niedzielę, 6 marca, po krótkim zwiedzaniu katedry poznańskiej i wysłuchaniu znakomitej prelekcji na temat powstania państwa polskiego  Dyrektor Szkoły Antoni Kamiński  odwiedził Muzeum Rogali Święto-Marcińskich zlokalizowane w kamienicy przy Rynku Głównym w Poznaniu , vis a vis słynnego Ratusza „z poznańskimi koziołkami”.

poznan_ak_0W muzeum Rogali Święto-Marcińskich miał okazję poznać krótką historię Świętego Marcina i być uczestnikiem  wypiekania Rogali Święto-Marcińskich co jak widać na poniższych zdjęciach może być dobrą zabawą !! A może także zachętą dla uczniów szkoły do aktywnego praktykowania umiejętności zawodowych…

poznan_ak_1