Odznaka „Za zasługi dla turystyki” dla Dyrektora Szkoły

W dniu 29 września 2016 r. odbyła się Gala z okazji Światowego Dnia Turystyki na Zamku w Krasiczynie.  W czasie gali Wiceminister sportu i turystyki Dawid Lasek wręczył Panu Antoniemu Kamińskiemu – Dyrektorowi szkoły –  odznakę honorową „Za zasługi dla turystyki”. Warto nadmienić, że Pan Kamiński otrzymał to wyróżnienie już po raz czwarty.

krasiczyn1Przemawia  Dawid Lasek – Wiceminister sportu i turystyki

Odznaki, statuetki i dyplomy wręczane były przez Wiceministra Dawida Laska, Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla i Prezydenta Przemyśla Roberta Chomę.

krasiczyn3
krasiczyn2Antoni Kamiński (4 od prawej) w gronie wyróżnionych

Odznaka ta jest szczególnym honorowym wyróżnieniem i może być nadawana obywatelom Rzeczypospolitej Polskiej, obywatelom państw obcych oraz organizacjom lub innym instytucjom w kraju i za granicą w uznaniu ich zasług dla rozwoju polskiej turystyki i umacnianiu współpracy międzynarodowej w tej dziedzinie.

Serdecznie gratulujemy w imieniu uczniów i grona pedagogicznego!