Dzień Świętego Walentego w naszych Szkołach

Dzień 14 lutego obfitował w rywalizację poprzez zabawę z okazji Dnia Świętego Walentego – patrona zakochanych. Uczniowie szkół ubrani w czerwone koszulki ozdobieni walentynkowymi akcesoriami zostali podzieleni na 4 grupy i rywalizowali ze sobą w trzech konkurencjach: plastycznej, gastronomicznej i wokalnej.

Pierwszym etapem – plastycznym – było wymyślenie nazwy drużyny oraz plakatu promującego święto zakochanych. Etapem drugim – gastronomicznym – było przygotowanie kanapek z akcentem walentynkowym. Ostatni etap – wokalny – czyli konkurs karaoke przerósł najśmielsze oczekiwania i do zabawy włączyli się nawet nauczyciele. Po podsumowaniu punktów „turniej” wygrała grupa z NSPP, a najbardziej punktowanym uczestnikiem została Paulinka. Gratulujemy sympatycznej wygranej!

Jak na każdy turniej przystało oczywiście wszyscy dostali tematycznie związane ze świętem upominki a na zwycięzców czeka wizyta w cukierni i degustacja różnych pyszności. Życzymy smacznego!

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć