Szkolny piknik w OWS GRAND CHOTOWA SPA & RESORT

W dniu 27 IV kolejny Dzień Otwarty został uświetniony piknikiem w OWS GRAND CHOTOWA SPA & RESORT w Chotowej. Uczniowie szkoły oraz kandydaci  wraz z rodzicami i nauczycielami bawili się w kalambury, rywalizowali w konkursach plastycznych. Niestety aura nie dopisała i piknik odbywał się w pomieszczeniach restauracji hotelowej. Uczestnicy wysłuchali także prezentacji Pani mgr Jadwigi Łukaszewskiej na temat zdrowego odżywiania się degustując wspaniałe potrawy i wypieki przygotowane przez hotelową kuchnię. OWS GRAND CHOTOWA SPA & RESORT jest partnerem Fundacji Educare et Servire już od 10 lat. Jest także miejscem praktyk uczniów Szkoły Usług Hotelarskich Sztuki Gotowania i Innych Zawodów w Dębicy. Serdecznie dziękujemy za gościnę dyrekcji i właścicielowi OWS Grand Chotowa SPA & Resort.

27_IV_2017_piknik_w Chotowej_dni_otwarte00