Udział Dyrektora SUHSGiIZ w Targach Turystycznych ITF SLOVAKIATOUR

W dniach 29.01.2015 – 01.02.2015 w Bratysławie (Słowacja) miały miejsce Międzynarodowe Targi Turystyczne ITF SLOVAKIATOUR w Centrum Wystawienniczym Incheba Expo w których uczestniczył Dyrektor Szkoły – Antoni Kamiński.

ITF SLOVAKIATOUR to najważniejsze targi turystyczne na Słowacji należące do największych prestiżowych imprez targowych tego rodzaju w Europie.

P1010008Stoisko CARPATHII, na  którym Euroregion Karpacki po raz pierwszy promował Karpaty, odwiedził Tomasz Chłoń – Ambasador RP na Słowacji (pierwszy z prawej), który rozmawiał o możliwościach współpracy z Euroregionem z Dawidem Laskiem – Wiceprezesem Zarządu EUROREGIONU KARPACKIEGO POLSKA (drugi od prawej) oraz z Ryszardem Skotnicznym – właścicielem Dworu Kombornia (pierwszy z lewej) i Antonim Kamińskim (drugi z lewej) – Dyrektorem SUHSGiIZ, który jest ekspertem d.s. turystyki EUROREGIONU KARPACKIEGO.

P1010022od lewej stoją : Antoni Kamiński – Dyrektor SUHSGiIZ, Ryszard Skotniczny – właściciel Dworu Kombornia, Jana Illesova – Attaché Słowacji w Ambasadzie USA w Bratysławie, Tomasz Chłoń – Ambasador RP na Słowacji, Dawid Lasek – Wiceprezes Zarządu EUROREGIONU KARPACKIEGO.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz