Występ uczniów w Domu Seniora w Dębicy

Nasi uczniowie potrafią świetnie gotować, nie brakuje im także talentu do wcielania się różne role teatralne. Tym razem wystąpili w Domu Seniora w Dębicy ze spektaklem  „ Balladyna” J. Słowackiego.

22_II_2018_przedstawienie_w_domu_seniora_17Przywitała nas bardzo serdecznie kierownik placówki Pani Renata Plizga. Seniorzy z ogromnym zainteresowaniem śledzili losy bohaterów dramatu, nagradzając uczniów głośnymi  brawami. Po zakończeniu przedstawienia, wspólna herbatka w klimacie życzliwych  „rozmów międzypokoleniowych” wzmocniła atmosferę wzajemnej życzliwości.

Dziękujemy za gościnę i wspólnie spędzone miłe chwile z seniorami. Powrócimy w kwietniu prezentując coś lżejszego dla ducha –„ Kopciuszka” autorstwa Charles Perrault.