Fotorelacja z Pikniku integracyjnego w Grand Chotowa SPA&Resort

Za nami drugi,  najważniejszy Dzień Otwarty Szkoły  2018 – Główną atrakcją 17 kwietnia był piknik integracyjny w Grand Chotowa SPA &Resort dla kandydatów, uczniów, rodziców oraz nauczycieli Szkół Fundacji EDUCARE et SERVIRE. Odwiedził nas także niespodziewany gość – Pan Mariusz Szewczyk – Burmistrz Miasta Dębicy. Piknik uświetniła premiera przedstawienia „Kopciuszek” wykonanego przez szkolne koło teatralne pod kierownictwem mgr Marzeny Kliś, która jest  reżyserem oraz choreografem spektaklu.

Uczestnicy Pikniku mogli zobaczyć także pokaz obsługi kelnerskiej w wykonaniu uczniów naszej szkoły.  Jak widać na zdjęciach uczniowie naszej szkoły w dobrym stopniu opanowali sztukę obsługi przy stole, której od kilku miesięcy uczą się podczas kursu kelner w ramach projektu Moje Nowe Kwalifikacje realizowanego przez Fundację EDUCARE et SERVIRE i dofinasowanego z Europejskiego Funduszu Europejskiego. Projekty realizowane  aktualnie przez EDUCARE et SERVIRE  pozwalają  zdobyć uczniom naszych szkół dodatkowe zawdy, takie  jak kelner, kucharz lub fryzjer. Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę, gratulujemy wygranych w losowaniu nagród a sponsorom za dobre serce i ich ufundowanie.

 

17_IV_2018_Dzien_Otwarty_11

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz