Podziękowanie za udział uczniów w spotkaniu potestowym

W dniu 19 marca 2019 r. w Hotelu Gold w Dębicy (ul. Sportowa 22), odbyło się spotkanie merytoryczne potestowe, związane z prezentacją nowej platformy, wytworzonej w ramach  projektu Młodzież NEET. Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim publicznym i niepublicznym podmiotom działającym na rzecz aktywizacji edukacyjno-zawodowej oraz integracji społecznej; Centrom Integracji Społecznej w Dębicy, Krośnie, Strzyżowie, MOPS w Dębicy i Pilźnie, MGOPS w Ropczycach i Głogowie Małopolskim, GOPS w Radomyślu Wielkim, Urzędom Pracy w Rzeszowie, Dębicy i Łańcucie oraz Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Powiatu Kolbuszowskiego „NIL”.

Dziękujemy także za udział osobom młodym NEET oraz uczniom SUHSGiIZ  – aktywizacja właśnie Was jest  priorytetem w działaniach naszego projektu. Wasza obsługa kelnerska promująca także szkolny projekt  „Szkoła Talentów” została odebrana bardzo pozytywnie przez uczestników instytucjonalnych.

Prelegentom gratulujemy rzeczowego i merytorycznego przedstawienia problematyki  NEET w Polsce i Wielkiej Brytanii oraz zaprezentowania platformy NEETAKTYWIZACJA, a także  działań zapobiegających zagrożeniu NEET-owościa; na przykład poprzez skuteczne kształcenie zawodowe.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz