I Turniej Szkół Fundacji Educare et Servire w bilard

4.06.19 odbył się I Turniej uczniów Szkół Fundacji Educare et Servire w bilard. W zawodach wzięło udział 23 zawodników, którzy rywalizowali ze sobą w formie pucharowej czyli osoba przegrana kończyła swój udział w zawodach. Najlepiej zaprezentowali się uczniowie z klasy II SUH, którzy wywalczyli dwa pierwsze miejsca. 1. Miejsce zdobyła Kinga Mączyńska, 2. miejsce Damian Ziobro, a 3. miejsce Konrad Hodor z klasy I SUH. Szczególne wyróżnienie za swoją postawę i determinacje otrzymała Ewa Augustyn, która zajęła czwarte miejsce.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Chcielibyśmy również bardzo  mocno podziękować właścicielowi klubu Pino Panu Piotrowi Kędziorowi za udostępnienie lokalu oraz za cenne wskazówki i porady dotyczące samej gry.