Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/20

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele

W dniu 2 września 2019 Szkoły Fundacji uroczyście rozpoczęły nowy rok szkolny. Rozpoczęcie roku uświetniły reminiscencje z wakacyjnych praktyk uczniów w ramach projektu Szkoła Talentów w czasie których zgromadzeni uczniowie i goście mogli zobaczyć reportaż i film z praktyk w Grand Chotowa SPA&Rest. Wszystkim uczestnikom którzy dzielnie pracowali w wakacje dyrektor szkół Antoni Kamiński wraz z nauczycielami, którzy byli w czasie praktyk asystentami osób niepełnosprawnych wręczyli certyfikaty ukończenia praktyk. Uroczystości w Szkole poprzedziła msza święta w intencjach całej społeczności szkoły.