Dyrektor Szkół Fundacji odznaczony Medalem Stulecia Odzyskanej Niepodległości

Z przyjemnością informujemy, że Pan Antoni Kamiński – Dyrektor Szkół Fundacji Educare et Servire w dniu 11 września 2019 r. otrzymał  Medal Stulecia Odzyskanej Niepodległości. Medale te otrzymały osoby zasłużone w szeroko pojętej działalności społecznej i zawodowej na rzecz województwa podkarpackiego i jego mieszkańców. Sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP Adam Kwiatkowski i wojewoda podkarpacki Ewa Leniart złożyli odznaczonym gratulacje i wyrazy uznania dla wyróżniającej się działalności wykraczającej poza zwykłe obowiązki, za aktywność społeczną i pełną zaangażowania postawę. W imieniu całej społeczności Fundacji oraz jej Szkół serdecznie gratulujemy odznaczenia Medalem!

Antoni Kamiński dedykuje swój medal młodemu pokoleniu, a zwłaszcza uczniom naszych szkół oraz nauczycielom i współpracownikom z życzeniem czerpania owoców niepodległości.

Ustanowione w 2018 r. odznaczenie jest nagrodą przyznawaną na  pamiątkę  stulecia  odrodzenia  Państwa Polskiego obywatelom polskim, którzy od czasu odzyskania niepodległości przez Państwo Polskie w  1918 r. przyczyniali się do budowania i wzmacniania suwerenności, niepodległości,  kulturowej  tożsamości  i materialnej  pomyślności  Rzeczypospolitej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz