II Mikołajkowy turniej w kręgle

W dniu 6 grudnia 2019 sympatyczne Mikołaje ze Szkół Fundacji Educare et Servire opanowały kręgielnię znajdującą się w Restauracji Laguna w Ropczycach. Był to już nasz II Mikołajkowy turniej w kręgle. Uczniowie zostali rozlosowani na 4 tory. Na każdym z nich nagradzane medalem i dyplomem było I, II lub III miejsce.

I tak na torze nr 1. pierwsze miejsce wywalczyła Wiktoria Piątek, drugie Agata Hajduk, a trzecie zajął Konrad Hodor. Tor nr 2 na miejscu 1. Dawid Ciebień, 2. Jakub Pociask, 3. Emilia Marciniak. Tor nr.3 to miejsce 1.Wojtek Wojnarowski, 2. Damian Ziobro, 3. Karolina Jasicka. Na torze nr.4,miejsce 1. Ewa Augustyn, 2. Kinga Mączyńska, 3. Dawid Kargula. Na szczególne wyróżnienie zasłużył uczeń klasy I NSPP Wojtek Wojnarowski, który ze wszystkich zawodników zdobył najwięcej punktów czyli aż 91. Gratulujemy uczniom i do zobaczenia w przyszłym roku. Zapraszamy do galerii zdjęć pełnej pozytywnych emocji oraz dynamicznych ujęć!

Uśmiechy mówią same za siebie czy było fajnie 🙂
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.