Międzynarodowy Dzień Pizzy

Kto z nas nie wie co to pizza? Nic więc dziwnego, że przysmak kuchni włoskiej choć pochodzi ze starożytnej Grecji, jest tak popularny, aż doczekał się nawet swojego święta. Międzynarodowy Dzień Pizzy obchodzimy 9 lutego. Święto pizzy najlepiej uczcić… pizzą!  Z tej okazji uczniowie naszej szkoły postanowili w ramach zajęć kulinarnych upiec pizzę dla całej społeczności szkolnej (8 dużych i różnego rodzaju, aby każdy mógł wybrać swoją ulubioną). Zaangażowanie jak zawsze było ogromne czego nie oddają załączone zdjęcia. Dziękujemy Wojtkowi i Michałowi z 1NSPP, Konradowi, Anetce i Piotrkowi z 3 NSPP za wykonaną pracę – kto wie czy w przyszłości nie spotkamy ich pracujących w najlepszej dębickiej pizzerii ?