Koncert charytatywny „Anioły są takie ciche”

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność uczestniczyć w koncercie charytatywnym: „Anioły są takie ciche – dzielimy się swoim talentem pomagając innym”. Tym razem pieniądze z zakupionych cegiełek będą przekazana dla potrzebującego pomocy Ksawerego. Organizatorami koncertu byli nauczyciele i uczniowie II LO w Dębicy. Na scenie DK Mors mogliśmy podziwiać występy zespołów muzycznych, piękne pokazy akrobatyczne oraz taneczne. Wielkie gratulacje dla organizatorów i pomysłodawców całego przedsięwzięcia. Ksaweremu natomiast życzymy dużo, dużo zdrówka i trzymamy mocno kciuki za całą rodzinę chłopca. Dziękujemy serdecznie uczniom Szkół Fundacji Educare et Servire i ich rodzicom, że zawsze możemy liczyć na waszą pomoc w różnych akcjach charytatywnych.