Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Kolejny rok szkolny za nami. Ten rok był trudny z rożnych względów ale to już za rogiem wakacje! Uroczyste zakończenie roku w dniu 25 czerwca 2021 r. uświetniły fragmenty widowiska „Nasza klasa” – taniec kucharzy i kelnerstwo synchroniczne oraz film pt. „Restauracja Złota Róża” w wykonaniu uczniów szkół Fundacji Educare et Servire pod kierownictwem Aleksandry Kurcz i Tamary Dubiel. Wszyscy uczniowie otrzymali świadectwa oraz dyplomy uznania bo każdy z nich wnosi coś innego do Szkół Fundacji Educare et Servire.

Pozostaje nam życzyć udanych wakacji i oczywiście do zobaczenia w lipcu i sierpniu na praktykach w OWS Grand Chotowa SPA & Resort!

Poniżej publikujemy tekst przemówienia Pana Dyrektora Antoniego Kamińskiego oraz wprowadzenie do tematyki staży wakacyjnych (pliki w formacie PDF)

Wystąpienie Antoniego Kamińskiego na zakończenie roku szkolnego 25 czerwca 2021PDF

Wprowadzenie Antoniego Kamińskiego-koordynatora projektu do Staży wakacyjnych dla uczniow Szkół EDUCARE et SERVIRE w ramach Szkoły Rozwoju TalentówPDF