Trwają staże i praktyki w projektach SZKOŁA TALENTÓW i SZKOŁA ROZWOJU TALENTÓW

Lato w pełni daje się we znaki pracującym jednak dla Gości GRAND CHOTOWA SPA&RESORT to czas odpoczynku i relaksu. Do komfortu w czasie odpoczynku urlopowicze potrzebują prozaicznych rzeczy: czystej plaży, słońca, zdezynfekowanych stolików oraz czystej pościeli. Wszystko to oprócz słońca zapewniają nasi praktykanci i stażyści. Wypoczywając na urlopie zapominamy o tym, że w tym samym czasie ktoś pracuje na pełnych obrotach aby zapewnić nam oczekiwany komfort. Gratulujemy pracowitości wszystkim praktykantom i stażystom projektów Szkoła Talentów i Szkoła Rozwoju Talentów. A czy wakacyjna praca może być fajna ? Uśmiechy mówią same za siebie!