Dni Otwarte Szkół Fundacji Educare et Servire 27-29 kwietnia 2022.

Już od poniedziałku w naszych szkołach trwają przygotowania do Dni Otwartych promujących je. Uczniowie wraz z nauczycielami i instruktorami dwoją się i troją aby jak najlepiej przywitać przyszłych uczniów. Szkolna pracownia gastronomiczna zamieniła się w prawdziwą cukiernię i na naszych gości czekają słodkie ptysie, ciasteczka, kolorowe galaretki i wiele innych pyszności. Nasze wysiłki prezentujemy na zdjęciach poniżej. Serdecznie zapraszamy!!!

Zapraszamy również do „escape room” , który pozwoli lepiej poznać naszą szkołę;  https://view.genial.ly/6263114f72d2ba0012457083/interactive-content-escaperoom-educare-et-servire

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz