To był dzień!

Środa 15 czerwca 2022 to był wyjątkowy, cudowny dzień, kiedy w murach naszej szkoły zagościło tyle pięknych ludzi, a my mogliśmy im usługiwać i częstować ich tym co mamy najcenniejsze, co jest zgodne z dewizą Szkół Educare et Servire „GOŚĆ W DOM BÓG W DOM”. Uczniowie SUHSGiIZ w Dębicy spisali się na medal podczas przygotowywania poczęstunku dla gości.

Natomiast w NSPP nasi młodsi koledzy mogli zmierzyć się z warsztatami ważenia sypkich produktów spożywczych, brali udział w widowiskowych doświadczeniach chemicznych: „kolorowy wulkan” i „detergent – odstraszasz brudu” oraz namalowali kolorową łąkę.

Dziękujemy serdecznie za wizytę uczniom i nauczycielom z „Ukrytego Daru” – będziemy ją mile wspominać!