Półmetek wakacji i praktyk w ramach projektu Szkoła Rozwoju Talentów

Półmetek wakacji to dzień w którym jedni praktykanci kończą swoje miesięczne praktyki a drudzy je zaczynają od dziś. Pewnie czasem zastanawiacie się co oni robią w ramach projektu Szkoła Rozwoju Talentów ? Pomagają w kuchni, sprzątają plażę, tereny zielone i otoczenie obiektów gastronomicznych / hotelowych, nakrywają do obiadów w stołówce kolonijnej i wiele wiele innych potrzebnych czynności, które często choć wydają się prozaiczne jednak są niezbędne do funkcjonowania w sezonie letnim OWS Grand Chotowa SPA&Resort. A to wszystko robią z uśmiechem!

Życzymy wytrwałości i motywacji oraz pięknej pogody grupie, która dziś zaczyna praktyki sierpniowe a praktykantom lipcowym zasłużonego wypoczynku. 🙂🛟⛱🏖🌤