Podziękowania Dyrektora Szkół Fundacji dla uczestników projektu SZKOŁA ROZWOJU TALENTÓW

Jako Dyrektor Szkół Fundacji Educare et Servire i jednocześnie koordynator projektu SZKOŁA ROZWOJU TALENTÓW składam serdeczne podziękowanie dla wszystkich osób zaangażowanych w w/w projekt w miesiącu lipcu 2022. Dziękuje przede wszystkim naszym wspaniałym uczniom za wzorową postawę w czasie praktyk oraz ich rodzicom za umożliwienie im udziału w projekcie w czasie przerwy wakacyjnej. Dziękuję opiekunom z ramienia szkoły, którzy codziennie opiekowali się uczniami w czasie dojazdów oraz na terenie OWS Grand Chotowa. Dziękuję Zarządowi OWS Grand Chotowa SPA&Resort za umożliwienie realizacji tak wartościowego projektu w realnym miejscu pracy oraz jego pracownikom wprowadzającym uczniów w tajniki zawodów realizowanych w naszych szkołach.

Informuję Was drodzy uczniowie, że Wasze wynagrodzenia w wysokości 1800 zł za miesiąc lipiec wpłynęły Wam dziś na konta co dla uczniów klas pierwszych jest pierwszym prawdziwym wynagrodzeniem za pracę wykonaną własnymi rękami. Podkreślmy fakt, że było to możliwe dzięki projektom jakie od 4 lat w ramach „Działania 9.4 Poprawa jakości kształcenia zawodowego” realizuje Fundacja Educare et Servire  dla Szkół specjalnych, których jest organem prowadzącym. Projekt SZKOŁA ROZWOJU TALENTÓW jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Gratuluję wszystkim pięknej postawy i życzę bezpiecznej pracy i dobrego samopoczucia zwłaszcza uczniom, którzy zaczęli praktyki 1 sierpnia i można zobaczyć jak pracują na zdjęciach poniżej.

Antoni Kamiński

Dyrektor Szkół Fundacji / Koordynator Projektu Szkoła Rozwoju Talentów

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz