Kongres i Mikołajkowy Jarmark Pracy w Rzeszowie

W sobotę 3 grudnia 2022 r. w Rzeszowie na Uniwersytecie Rzeszowskim odbył się Kongres z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami oraz Mikołajkowy Jarmark Pracy. Kongres został zorganizowany przez Fundacja OPTEA i portal pracy iPRACUJZDALNIE.pl.

W Kongresie oraz Mikołajkowym Jarmarku Pracy wzięło udział 6 uczniów Szkół Fundacji Educare et Servire oraz 2 nauczycieli i Pan Antoni Kamiński – jako dyrektor szkół i reprezentant Fundacji. Kongres doskonale wpisuje się w rozwój Fundacji i Szkół Educare et Servire oraz umożliwił Nam poznanie wielu wspaniałych osób zaangażowanych w organizację rynku pracy oraz edukacji dla osób z niepełnosprawnością. Doświadczenia zdobyte przez uczniów i emocje im towarzyszące pokazały ich naturalność oraz potencjał do aktywizacji zawodowej. Gratulujemy wspaniałej postawy!